PROSIMY O UWAŻNE PRZECZYTANIE PONIŻSZYCH INFORMACJI !

Miejsce konferencji: Kraków, Hala Sportowa Wisły, ul.Reymonta 22                   Termin: 20-21 maja 2018 (niedziela-poniedziałek)

PROGRAM KONFERENCJI

20.05 (niedziela)

10.00 – 13.00 otwarte nabożeństwo z okazji Pięćdziesiątnicy

13.00 – 16.00 przerwa obiadowa

14.30 – 16.00 rejestracja

16.00 – 18.00 sesja I

18.00 – 18.45 przerwa

18.45 – 21.00 sesja II

21.05 (poniedziałek)

8.00 – 9.00 rejestracja

9:00 – 10.30 sesja III

10.30 – 11.15 przerwa

11.15 – 12.45 sesja IV

12.45 – 14.30 przerwa obiadowa

14.30 – 19.30 sesja V (z modlitwą o chorych)

UWAGA !

Organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany programu, w szczególności godzin rozpoczęcia nabożeństwa i sesji.
Prosimy o sprawdzenie aktualnego programu po 1 maja 2018.

OPŁATA ZA KONFERENCJĘ

140 zł  – rejestracja do 30 kwietnia 2018

160 zł  – rejestracja od 1 do 15 maja 2018

80 zł  – rejestracja do 30 kwietnia 2018

90 zł  – rejestracja od 1 do 15 maja 2018

Dzieci w wieku 0-3 lat – bezpłatnie  (dzieci siedzące u rodziców na kolanach lub w wózkach).

Dzieci w wieku 3-13 lat – 35 zł za jeden dzień, lub 70 zł za dwa dni (od dziecka, niezależnie od terminu zgłoszenia).

Każde dziecko powinno być zgłoszone oddzielnie.

UWAGA !

MIEJSCE NA KONFERENCJĘ ZOSTANIE ZAREZERWOWANE TYLKO POD WARUNKIEM WPŁATY W CIĄGU 3 DNI OD DNIA WYPEŁNIENIA I WYSŁANIA FORMULARZA REJESTRACYJNEGO. LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA. DECYDUJE KOLEJNOŚĆ OPŁACONYCH ZGŁOSZEŃ.

Rejestracja poprzez stronę internetową będzie możliwa do 15 maja (włącznie), lub do wyczerpania miejsc na konferencję.

Po 15 maja, rejestracja będzie możliwa na miejscu, w dniu konferencji, jednak pod warunkiem wolnych miejsc. Opłata będzie wynosić 180 zł – za dwa dni lub 100 zł za jeden dzień od osoby.

Bilet można odsprzedać innej osobie, z zastrzeżeniem poinformowania organizatorów o zmianie (prosimy o wysłanie imienia i nazwiska osoby sprzedającej i kupującej bilet na adres: konferencja.kjch@gmail.com).

Konferencja będzie tłumaczona również na język rosyjski (poprzez słuchawki). Prosimy o zaznaczenie chęci skorzystania z tlumaczenia w formularzu rejestracyjnym.

WYŻYWIENIE

Istnieje możliwość zamówienia obiadu ( jedno danie, tylko w poniedziałek) w cenie 15 zł (osoba dorosła) lub 10 zł (dziecko 3-13 lat).

W przypadku zamówienia obiadu, prosimy o zaznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym oraz wpłatę łącznie z opłatą konferencyjną.

Kupony na obiady będą wydawane w czasie rejestracji na konferencję.

Ilość obiadów jest ograniczona.

W pobliżu Hali Wisły (10 minut pieszo) znajduje sie kilka barów/restauracji w których można kupić obiad we własnym zakresie (mapka będzie dostępna przy stanowisku rejestracji).

PARKING

Obok budynku będą dostępne miejsca parkingowe, w cenie 10 zł/dzień.  Uwaga! Opłata za parking będzie pobierana na miejscu przez właściciela parkingu.

W formularzu rejestracyjnym prosimy o zaznaczenie chęci skorzystania z parkingu i o nie wysyłanie opłaty razem z opłatą za konferencję.

WAŻNE

 • Wypełniając formularz rejestracyjny zgadzasz się na opłacenie rezerwacji na konferencję.
 • Możesz to zrobić za pomocą modułu płatności PayPal, który umożliwia dokonanie szybkiej płatności za pomocą karty kredytowej, lub poprzez wpłatę na konto.
 • Jeżeli chcesz zapłacić za kilka osób naraz, prosimy o podanie w tytule płatności imion i nazwisk osób, których dotyczy wpłata.
  W przypadku płatności PayPal możliwe są tylko wpłaty pojedyncze.
 • Czekamy na wpłatę 3 dni od dnia wypełnienia i wysłania formularza rejestracyjnego. W przypadku braku wpłaty w tym terminie, traktujemy rejestrację jako nieopłaconą i skreślamy zarejestrowana osobę z listy uczestników konferencji.
 • W ciągu 7 dni od wysłania opłaty za konferencję, na wskazany w formularzu rejestracyjnym adres mailowy, zostanie wysłany BILET upoważniający do wstępu na konferencję. W przypadku nie otrzymania biletu w tym terminie, prosimy o kontakt mailowy: konferencja.kjch@gmail.com.
 • Prosimy o wydrukowanie biletu i przedstawienie przy stanowisku rejestracyjnym. Na jego podstawie zostanie wydana opaska uprawniajaca do wstępu na konferencję.
 • Jeżeli w czasie rejestracji na konferencję został opłacony obiad, bloczek na obiad zostanie wydany przy stanowisku rejestracyjnym.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ / REGISTER

FORMY PŁATNOŚCI

 • Wpłata na konto

Numer konta: 22 1750 0012 0000 0000 3128 1528  

Odbiorca: KJCH w Krakowie, ul.Jagodowa 19/46, Kraków

Tytuł płatności: Curry Blake, imię i nazwisko osoby/osób których dotyczy wpłata

 • Paypal (możliwość zapłaty kartą )

Po naciśnięcie przycisku “Kup Teraz” nastapi przekierowanie do panelu płatności.
 

Polityka prywatności

KJCH w Krakowie nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych użytkowników i subskrybentów. Zgłoszenie się na konferencje organizowane przez KJCH w Krakowie wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail oraz innych informacji potrzebnych do jak najlepszej organizacji konferencji. W każdej chwili istnieje możliwość skasowania swoich danych z listy poprzez kontakt z biurem KJCH w Krakowie: biuro@kjch.plKJCH w Krakowie zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Wiadomości te dotyczą głównie szczegółowej informacji o wydarzeniach.