KURS FINANSOWY CROWN

WIELU WIERZY

…że osiągnięcie wolności finansowej to życie w granicach określonych przez budżet osobisty i inwestowanie na przyszłość, ale jest to tylko po częsci prawdą. Najważniejsze w zarządzaniu finansami i osobistym majątkiem jest nasze serce, bo to ono determinuje nasze finansowe decyzje.

W Piśmie Świętym znajduje się ponad 2350 wersetów, które dotykają tematu zarządzania powierzonymi zasobami, a to stanowi ponad 7% całej Biblii!

WIELU LUDZI DZISIAJ

….jest zadłużonych i ledwie wiąże koniec z końcem. Nasze domowe budżety są bardziej napięte, niż miało to miejsce dawniej, i w rezultacie mniej oszczędzamy. Wiele miliardów złotych rocznie w naszym kraju wydawanych jest na reklamy, których celem jest zachęcanie nas do wydawania pieniędzy – nawet tych których często nie mamy.

Kurs Finansowy Crown uczy Bożych zasad zarządzania pieniędzmi i majątkiem, dotyka zagadnień takich jak: nasze postawy, sprawy, którym jesteśmy oddani, wartości, styl życia a wszystko także z perspektywy ostatecznego przeznaczenia człowieka, jakim jest wieczność. Daje możliwość również zastosowania w sposób praktyczny tych zasad i pomaga:

  • unikać najbardziej powszechnych błędów w dziedzinie finansów,

  • wypracować drogę wyjścia z długów,

  • stworzyć dobrze działający budżet domowy,

  • zaplanować rozsądny system oszczędzania, inwestowania i obdarowywania,

  • przekazać dzieciom podstawowe umiejętności zarządzania finansami,

  • pogłębić rozumienie znaczenia pracy i wieczności,

  • dążyć do wolności finansowej,

  • uwolnić się od niepotrzebnych zmartwień.

Kolejna edycja kursu już w styczniu 2022

Prowadzący: Jacek Kołodziejczyk

Kurs opiera się na samodzielnej pracy uczestników z materiałami kursowymi w domu i pracy w grupie, pracujemy w grupach 10-15 osobowych.

Rozpoczęcie: wstępnie 5 stycznia 2022 (środa)

Czas: 10 spotkań (5/01/2021 – 09/03/2021), co tydzień, w godzinach 19-21

Miejsce:  on-line (ewentualnie stacjonarnie)

Koszt: Koszt podstawowy dla jednej osoby to 120 zł. Koszt podstawowy dla małżeństw to 170 zł (jest to cena zakupu podręczników).

Rejestracja do 19 grudnia 2020

Dodatkowe informacje:  kursfinansowy@kjch.pl, tel: 506 132 662